Üye Giriş
Üye Kayıt

Manchester City - Napoli

Manchester City - Napoli

Şampiyonlar Ligi F Grubu 3. haftasında Manchester City, kendi evinde Napoli ile karşı karşıya geliyor.

 

 

 

 

Manchester City, geçtiğimiz sezon beklentilerin altında kalarak hiçbir başarı elde edemeden sezonu tamamlamıştı ancak bu sezona muazzam bir başlangıç yaptı.

Yeni sezonda oynadığı tüm resmi maçları kazanan Manchester City, hem Avrupada hemde Premier Ligde çok iddialı bir şekilde ilerliyor.

F grubunun liderlik koltuğunda oturan Manchester City, en yakın rakibine 3 puan fark attı ve eğer bu maçı kazanırsa gruptan çıkma adına çok büyük bir avantaj sağlamış olacak.

Aynı kendisi gibi çok formda olan Napoli karşısında zorlu bir 90 dakika oynayacak olan Manchester City, seyircisi önünde galip gelmek istiyor.

 

 

Napoli, İtalya Serie A'ya muazzam bir başlangıç yaptı ve oynadığı tüm resmi maçları kazanarak liderlik koltuğuna oturdu.

Şampiyonlar Ligi F grubunda ise ilk maçını kazanan Napoli, ikinci maçında ise Shaktar Donetsk'e karşı beklenmedik bir mağlubiyet alarak 3 puanda kaldı.

İtalya Liginde oynadığı maçlarda ilk dakikadan itibaren baskıyı kurup kontrolü eline alan Napoli'nin bu deplasmanda bu kadar rahat olacağını düşünmüyorum.

Zorlu City deplasmanında en azından 1 puanla dönüp liderlik yarışının içinde kalmak isteyen Napoli, dengeli ve kontrollü oynayıp güzel bir sonuç almak istiyor.


Tags:

X